Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jackson, ne ankand edhe objektet personale

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Jackson, ne ankand edhe objektet personale   20/2/2009, 01:29

Michael Jackson po shkon vertet drejt limiteve, pasi financat e ish mbretit te pop-it kane shteruar plotesisht.
Keshtu, ne muajin prill pritet qe te dalin ne ankand shume objekte personale te kengetarit qe gjenden ne fermen e "Neverland" edhe kjo e nxjerre ne shitje.
Te apasionuarit pas muzikes se Jackson do kene mundesine te prekin cdo detaj te jetes se kengetarit, qe nga ditari i koncerteve, dorashka e arte e videos "Billie Jean", videolojerat dhe deri tek objektet me te parendesishme te nderteses.
Por kjo nuk eshte e vetmja rruge qe Jackson ka per te shpetuar financat e familjes, pasi edhe pse epoka e tij ka perenduar me shume se dy dekada me pare, ai shpesh here mbeshtetet ekonomikisht edhe nga fansat qe ka ne mbare boten.
Shume njerez jane te gatshem te paguajne edhe gjithcka per t’i ardhur ne ndihme idhullit te tyre. Ne total objektet qe do dalin ne shitje jane rreth 2 mije dhe ato do dalin ne ankand ne Beverly Hills, ne 22-25 prill.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jackson, ne ankand edhe objektet personale
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: