Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 J.Travolta themelon fondacion ne emer te djalit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: J.Travolta themelon fondacion ne emer te djalit   22/2/2009, 01:47

Ēifti hollivudian, John Travolta dhe Kelly Preston, kanė themeluar njė fondacion bamirės pėr tė kujtuar djalin e tyre tė ndjerė, Jett.
Jett vdiq muajin e kaluar si pasojė enjė arresti kardiak derisa po qėndronte pėr pushime nė Bahama, ndėrsa ishte vetėm 16-vjeēar.

Tani, aktorėt e dėshpėruar kanė vendosur tė themelojnė fondacionin bamirės “The Jett Travolta Foundation”, pėr t’u ndihmuar fėmijėve tjerė tė cilėt vuajnė nga sėmundje tė ndryshme.

Travolta dhe Preston
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
J.Travolta themelon fondacion ne emer te djalit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: