Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Oscar per te te tere!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Oscar per te te tere!   23/2/2009, 03:04

Per here te pare mund te ndiqni te plote ceremonine me te rendesishme te cmimeve per kinematografine: Academi Awards/Oscars. Edicioni i 81 do te mbahet kete te diele ne Los Angeles, SHBA si gjithmone ne Kodak Theatre, dhe do te transmetohet i plote ne Digi+, ne Digitalb per te gjithe te fanatiket e pagjume.
Nen komentin e Ledion Lico & Elona Duros prej mesnates se kesaj te diele, te gjithe te apasionuarit pas filmave dhe Hollywoodit, nuk do te humbasin asgje nga Shkelqimi me vezullues i mundshem, ne transmetimin maratone prej mesnates se kesaj te diele deri ne oret e para te mengjesit se te henes.
Transmetimi perfshin Red Carpet Live, dhe Ceremonine e ndarjes se Cmimeve qe kete vit do te prezantohet nga aktori Hugh Jackman.
Cmimi me i rendesishem, ai i filmit me te mire kete vit do te ndahet mes:

The Curious Case of Benjamin Button
Frost/Nixon
Milk
The Reader
Slumdog Millionaire

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Oscar per te te tere!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: