Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Freida Pinto dhe endrrat ne sirtar.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Freida Pinto dhe endrrat ne sirtar.   26/2/2009, 17:52

Aktorja protagoniste e fituesit te 8 Oscar-ve, “Slumdog Millionaire”, Freida Pinto, eshte shprehur per ate qe deshiron te beje ne te ardhmen ne karrieren e saj. Deshiron nje rol perkrah Leonardo DiCaprio.
Pinto eshte e magjepsur nga DiCaprio dhe vazhdon te mbaje posterat e tij ne dhome, edhe pse ka shkelur te njejtin tapet te kuq, dhe eshte ngjitur ne te njejten skene.

“Kam qene e dashuruar me DiCaprion, te cilin e mbaja gjithmone me vete, ne nje bllok me foto. Endrra ime eshte te luaj perkrah tij ne nje film me regjine e Danny Boyle, te cilin e falenderoj pa mase” �" ka thene ajo per regjisorin fitues te cmimit Regjisori me i mire ne Bafta Awards, Golden Globes dhe Oscar.
Ajo ka shtuar

“Po do te ishte magjike sikur te luaj me Jack Nicholson. Mezi pres ta takoj dhe te flas me te. Eshte frymezimi im.”
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Freida Pinto dhe endrrat ne sirtar.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: