Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Botė Virtuale

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 36
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Botė Virtuale   3/3/2009, 21:56

BOTĖ VIRTUALE

Mos u shqetėso unė tė kuptoj, edhe mua mė ka ndodhur gjithashtu
Hyjmė nė kėtė Botė virtuale dhe pak njerėzore , ē’tė bėjmė kėshtu ėshtė kėtu.

Kėtu jemi kush duam, pa emra , pa mbiemra , pa zė , anonim
Kėtu jemi kaq pėrfekt si diamantet apo vera, jemi pa asnjė difekt a gabim

Dashurojmė , gjithashtu qajmė , shkėmbėjmė dhimbjet tona e pastaj qeshim
Ngushėllohemi , “pėr tė mos prerė venat” , e kurrė njėri-tjetrin s’e ndeshim

Sot po tė lė , kujdesu dhe do flasim pėrsėri, mos mė harro, kaq tė kėrkoj
Kushedi nė ndonjė rast do kujtohesh pėr kėtė mike qe veē vetės asgjė s’tė tregoj

Nė qetėsi tėrhiqem , nga kjo botė dal engjėll kur, linjen shkėpus pa u ndier
Dhe kthehem nė jetėn e egėr pa fije dhe satelit ku ujkonje bėhem menjėherė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bukuroshja
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 309
Age : 36
Location : München
Registration date : 20/01/2009

MesazhTitulli: Re: Botė Virtuale   3/3/2009, 21:57

BOTE VIRTUALETashmė kemi krijuar shumė miqėsi nė botėn virtuale. Janė miqėsi mjaft tė sinqerta dhe tė bukura. Lexon njė mesazh nė listė, merr njė e-mail privat... dhe ti i jep formė mikut tėnd imagjinar me sytė e mendjes shikon njė fytyrė, njė palė sy, njė shprehje nė to dhe imagjinon.
E di mirė se e vėrteta nuk pėrputhet, se ti nuk sheh njė fizik por njė shpirt i mėshiruar. E di mirė qė ajo pamje nė endjen tėnde nuk ėshtė reale, por edhe qė ajo personifikon diēka tė rėndshme, mė shumė se njė pamje fizike, diēka abstrakte, njė shije e veēantė pėr gjithsecilin. Kėshtu ndoshta ka lindur dhe arti modern, nga njė shije, njė impresion, qe njė person, ose njė situatė nė brendėsinė tėnde. Janė mjaft tė bukura kėto miqėsi, ndoshta sepse ėshtė njė pėrputhje e mendjes dhe e shpirtit. Jeta e pėrditshme shpesh na tjetėrson dhe kemi nevoja konkrete tė ushqejmė atė ēfarė kemi mė tė bukur nė vetvete, tė shprehim ēfarė kemi nė zemrėn e nė mendjen tonė, ta ndajmė atė me tė tjerė dhe prėj tyre tė marrim tė njėjtėn gjė. Kur shkruajmė dhe shprehim mendime, presione, dėshira, tė cilat qėndrojnė shpesh mbi monotoninė e muhabeteve tė pėrditshme. Kur shkruajmė prishim shumė mure, tabu, qė na rrethojnė; dhe nxjerrim nė dritė tė vėrtetat e brendshme. Janė tė ndryshme nga miqėsirat konkrete, bukuria e tyre qėndron tek tė qenit abstrakte, shije, impresion. Ato jane si era, si ajri qe tė rrethon. Janė tė ndryshme nga miqėsirat konkrete, por jo mė tė rėndėsishme, janė vetėm ndryshe...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Botė Virtuale   4/3/2009, 14:33

Boten Virtuale e pelqej Very Happy

_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Botė Virtuale   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Botė Virtuale
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Shoqėria dhe Kultura-
Kėrce tek: