Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN

Albade.com 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Arti dhe Kultura

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Kultura kombėtare

Kultura kombėtareMateriale tė reja, zbulime dhe ide personale per gjuhėsinė, artin, historinė ...
4391ARTIST: SHEFQET ...
22/11/2015, 11:06
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Letėrsia

LetėrsiaLetėrsia shqiptare dhe e huaj.
3863014Ferit Ramadani ...
14/9/2012, 17:18
shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Poezia

PoeziaEmocionet qė lind kjo forcė magjike, dėshirėn pėr tė na ndryshuar ...
Asnjė mesazh i riPoezi Dashurie, Asnjė mesazh i riPoezi Shoqėrore, Asnjė mesazh i riPoezi Humoristike, Asnjė mesazh i riPoezi Jetėsore, Asnjė mesazh i riPoezi Kombėtare, Asnjė mesazh i riPoezi Hidhėrimi
69728SMS Poezi SMS Da...
12/9/2018, 05:57
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjuha Shqipe

Gjuha ShqipeDrejtėshkrimi i gjuhės, barbarizmat, morfologjia, gramatika, sintaksa, dialektet, historia, dhe studimet mė tė fundit nė lidhje me gjuhėsinė.
14104SHQIPJA LETRARE...
14/5/2012, 22:07
Ali Baba Tepelena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shoqėria dhe Kultura

Shoqėria  dhe KulturaNė kėtė rubrikė do keni mundėsin tė shkruani pėr traditat e popujve tė ndryshme nga bota, numrin e popullatės tė atij populli, kulturėn etj.
1850Biografia e arti...
13/1/2014, 13:35
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia dhe Teatri

Kinematografia dhe TeatriPėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.
3795Filmet e reja nė...
20/1/2009, 17:45
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzika nėpėr Botė

Muzika nėpėr BotėDiskutime mbi muziken shqiptare dhe at tė huaj.
Asnjė mesazh i riTekste Kėngėsh
438502Cfar mendoni pėr...
1/7/2014, 00:40
foljetaa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Bisedoni nė gjuhėt e huaja

Bisedoni nė gjuhėt e huajaBisedoni nė gjuhėn tuaj tė preferua. Pos gjuhės sllave mund tė bisedoni nė tė gjitha gjuhėt tjera.
1433"Zona" N...
1/3/2009, 21:04
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuzhina & Gatimi

Kuzhina & GatimiReceta gatimi nga kuzhina shqiptare. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale. Keshtu mesoni edhe ju qe s'dini.
2947Makarona me pesh...
10/2/2009, 20:04
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur