Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ēėshtja Pango, hap debatet nė seancėn parlamentare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ēėshtja Pango, hap debatet nė seancėn parlamentare   5/3/2009, 15:07

Sapo ka nisur punimet seanca e radhės e Kuvendit tė Shqipėrisė, e cila duket se do i kushtohet e tėra, tė paktėn gjatė orės sė parė, video-skandalit tė ministrit Pango, zbuluar nga Fiks Fare nė Top Channel. Para nisjes sė kėsaj seance, deputetė tė opozitės kanė kėrkuar nisjen e hetimeve dhe hapjen e ēėshtjes penale nė ngarkim tė ministrit tė shkarkuar Pango. Nėnkryetari i grupi tė PS, Erjon Braēe, tha se Pango duhej tė akuzohej pėr abuzim me detyrėn, por edhe pėr ngacmim seksual. Nė emėr tė grupit socialist, Velentina Leskaj, sapo tha nė foltoren e Kuvendit se “shqiptarėt shikuan dje se vendi i punės nė Shqipėri, blihet me dinjitet”. Ajo i kėrkoi Kuvendit heqjen e imunitetit tė Pangos, ndėrsa Berishės t’i kėrkojė ndjesė publike popullit shqiptar. Ndėrsa kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, e quajti shokuese kėtė ngjarje. Ajo kėrkoi publikisht jo vetėm heqjen e imunitetit, por lėshimin e mandatit nga vetė Pango. Ajo tha se jam e tmerruar nga kėto meshkuj, siē e quajti ajo ministrin Pango. Topalli falenderoi kryeministrin Berisha qė e pushoi ministrin Pango pėr katėr minuta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ēėshtja Pango, hap debatet nė seancėn parlamentare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: