Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ceshtja: Rihanna vs. Brown

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ceshtja: Rihanna vs. Brown   26/2/2009, 18:01

Sipas njoftimeve, Rihanna do tė pėrballet me ish-tė dashurin e saj Chris Brown nė gjykatė kur do tė fillojė gjykimi i tij.
Brown ishte arrestuar dhe akuzuar pėr sulm ndaj kėngėtares pasi ajo u gjet e gjakosur nga policia pak ore para Grammy Awards, me date 8 te ketij muaji.

Rihanna ashtu si edhe Brown i janė shmangur daljes publike qė nga incidenti, ndėrsa “New York Daily News” njofton se dyshja do tė pėrballen nė gjykatė me 5 mars.

“Ajo do tė jetė aty, sepse duhet tė dėshmojė”, ka thene nje ze i aftert me Good Girl Gone Bad (titulli i albumit te fundit te Rihannes)

* Ne foto Rihanna ne urgjence pak ore pas incidentit me Chris Brown

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Ceshtja: Rihanna vs. Brown   26/2/2009, 18:07

Ncncncn si per gjyna e ka ber Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ceshtja: Rihanna vs. Brown
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: