Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Noel dhe deshirat mazokiste

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Noel dhe deshirat mazokiste   5/3/2009, 15:14

Lideri i Oasis, Noel Gallagher, shpreson qė kriza botėrore financiare tė pėrkeqėsohet edhe mė shumė. Sipas tij, jane pikerisht keto kohe qe ai dhe grupi po bejne nje pune te mire.
Gallagher i cili eshte pjese e industrise qe ne vitet ’90 thotė se klima problematike nė Britani aso kohe i kishte ndihumuar Oasis per albumin e tyre te pare te suksesshem “Definitely Maybe” (1994).

“Shpresoj qė kriza financiare tė pėrkeqėsohet edhe ca, sė paku tė nxjerrim edhe ca albume tė tjera me cilesi. Kur filluam ne fillim vitet ‘90, ishte njė kohė e zymtė shumė e favorshme kur Konservativėt ishin ende nė pushtet. Kohėt e krizave zakonisht sjellin mė tė mirėn nė muzikė dhe modė”, ka thėnė Gallagher.
Dhe teoria e tij e kompesimit nuk duket fare budallaqe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Noel dhe deshirat mazokiste
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: