Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Itali: Vėrtetohet pėrfshirja e agjentėve tė CIA-s nė rrėmbim

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Itali: Vėrtetohet pėrfshirja e agjentėve tė CIA-s nė rrėmbim   12/3/2009, 17:05

Gjykata Kushtetuese nė Itali ka vėrtetuar vendimin e qeverisė nė lidhje me procesin kundėr agjentėve tė CIA-s, tė cilėt akuzohen pėr rrėmbimin e njė egjiptiani nė Milano, tė dyshuar pėr terrorizėm, njofton agjencia Ansa. Nė Milano janė duke u gjykuar 34 persona, midis tė cilėve 26 agjentė tė CIA-s, pėr shkak tė rrėmbimit tė ish-imamit Abu Omar, tė akuzuar pėr terrorizėm. Omar ka deklaruar se organet hetuese e kanė torturuar gjatė marrjes nė pyetje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Itali: Vėrtetohet pėrfshirja e agjentėve tė CIA-s nė rrėmbim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: