Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lance Armstrong nė spital

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lance Armstrong nė spital   26/3/2009, 03:42

Ēiklisti i famshėm Lance Armstrong ėshtė shtruar nė spital pas njė aksidenti nė etapėn e parė tė garės pesė-ditore tė ēiklizmit nė Spanjė.
Armstrong raportohet te kete lėnduar klavikulėn. Ndersa garonte me ekipin Astana, ka goditur disa ēiklistė te tjerė rreth 20 kilometra para fundit tė etapės tė hėnėn, shkruan Associated Press.

Kampioni i shtatėfishtė i Tour de France, i cili iu rikthye sportit nė muajin janar pas tre viteve pauzė, ėshtė dėrguar menjėherė nė spitalin Rio Carrion nė Palencia ku edhe ėshtė duke u mjekuar jashte rrezikut per jeten.

Armstrong, 37-vjeē, ėshtė duke pritur nje fėmijė me tė dashurėn e tij, Anna Hansen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Lance Armstrong nė spital
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: