Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ruēi; Rrezikohen zgjedhjet e qershorit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ruēi; Rrezikohen zgjedhjet e qershorit   30/3/2009, 18:21

PS hedh alarmin pėr rrezikimin e zgjedhjeve tė pėrgjithshme tė qershorit. Kryetari i Asamblesė sė PS-sė Gramoz Ruci u shpreh se qendrat e aplikimit pėr karta identiteti, janė hapur vetėm nė 40% tė territorit. Ruci theksoi se listat e votuesve tė atyre qė nuk kanė pasaportė, kanė defekte tė mėdha, pasi sipas tij, nė kėto lista mungojnė emrat e rreth 200 mijė zgjedhėsve. Sipas Rucit, lehtėsirat e ofruara nga qeveria pėr marrjen e kartės sė identitetit vetėm sa kanė ngatėrruar qytetarėt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Ruēi; Rrezikohen zgjedhjet e qershorit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Arena Ndėrkombėtare-
Kėrce tek: