Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Zherard zgjat kontratėn edhe pėr dy vite tė tjera

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Zherard zgjat kontratėn edhe pėr dy vite tė tjera   3/4/2009, 17:31

Kapiteni i Liverpulit, Stiven Zherard, ka zgjatur sot kontratėn edhe me dy vjet tė tjera dhe qė e lidh me tė kuqtė atė deri nė vitin 2013. Traineri i tij, Rafa Benitez e quajti kėtė “si njė lajm fantastik”, dhe kujtoi se Stiven ka treguar me kėtė akt besnikėrinė ndaj fanelės sė Liverpulit. Zherard, 29 vjeē, ka luajtur qė fėmijė pėr Liverpulin dhe kurrė nuk ka ndėrruar skuadėr. Ai ishte deri mė sot njė ndėr synimet kryesore tė merkatos pėr klubet mė tė pasura tė botės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Zherard zgjat kontratėn edhe pėr dy vite tė tjera
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Sporti dhe sportdashėsit-
Kėrce tek: