Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Zellweger me leje.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Zellweger me leje.   6/5/2009, 15:48

Renee Zellweger ka kerkuar njė pushim nga aktrimi, sepse dėshiron ta kalojė kohėn ‘kot’. Duke mos bėrė asgjė, duke pushuar dhe duke qenė e qetė.
Aktorja ka punuar pa pushim qė nga momenti kur ėshtė bėrė e famshme, po flasim per vitet ’90. Qe prej atehere nuk ka pasur kurre kohe per pushime.
Ajo mendon se ka ardhur koha pėr njė pauzė dhe ka kėrkuar nga agjenti i saj qė t’i refuzojė tė gjitha ofertat filmike, me qėllim qė ajo tė jetė plotėsisht e qetė. E ka vertet gjasa qe te humbe ndonje rol qe mund ti jape ndonje Oscar te dyte pas atij te Cold Mountain (2004) (Aktorja me e mire jo protagoniste)


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Zellweger me leje.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: