Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kejsi ne finalen e Eurovision

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kejsi ne finalen e Eurovision   16/5/2009, 14:47

Fituejsa e Etheve ne Top Channel, Kejsi Tola, ajo qe na perfaqeson ne Eurovision kendon ne finalen e se shtunes mbrema mes 24 shteteve te tjera.

Tė enjten mbrėma nė gjysmėfinalen e dytė tė Eurovisionit, Shqiperia beri nje paraqitje te kenaqshme, e mjaftueshme per ta cuar ne finale.

Gjithashtu u kualifikuan dhjetė shtete: Azerbajxhani, Kroacia, Ukraina, Lituania, Shqipėria, Moldavia, Danimarka, Estonia, Norvegjia dhe Greqia.

Nė natėn e parė gjysmėfinale u kualifikuan: Turqia, Suedia, Izraeli, Portugalia, Malta, Finlanda, Bosnja dhe Hercegovina, Rumania, Armenia dhe Islanda, ndėrkohė qė Rusia, Franca, Gjermania, Britania e Madhe dhe Spanja, janė kualifikuar automatikisht, dhe ėshtė ky numri i plotė prej 25 shteteve tė kualifikuara pėr finalen e madhe tė tė shtunės mbrėma.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kejsi ne finalen e Eurovision
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: