Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Mami Shakira

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Mami Shakira   8/12/2009, 05:40

Shakira ne nje interviste recente ka pohuar serish se eshte gati te beje femije me shokun e saj ne jete Antonio de la Rua. Koha kalon dhe ‘ora biologjike’ s’pret.
32-vjeēarja, prej katėr vitesh e fejuar me 36-vjeēarin De la Rua, thotė se ajo ėshtė e gatshme pėr tė krijuar nje familje dhe ka gjasa qe kjo tė ndodhė vitin e ardhshėm.

“Po vdes qe tė behem mama. Qė tė dy e dėshirojmė. Do tė doja dy ndėrsa Antonio dėshiron tre. Keshtu pas ketij turneu do te mendoj seriozisht.”

- “Nė fakt, ora ime biologjike nuk eshte ne favorin tim, pra eshte edhe nevoje fizike” ka thėnė kėngėtarja kolumbiane

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Mami Shakira
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: