Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 JO Botoksit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: JO Botoksit   5/2/2010, 17:26

Meryl Streep ka thene se nuk do ti drejtohet kurre Botoksin pėr tu dukur me e re. Ajo ka thėnė se eshte kategorikisht kunder.
Kuzhinieria e ‘Julia&Julie’ ėshtė e lumtur me vitet qe ka dhe menyren si duket e ka refuzuar t’iu nėnshtrohet procedurave estetike, sepse mendon se njerėzit duken qesharakė kur ‘ngrijnė fytyrėn e tyre”.
60-vjeēarja sidoqofte e kupton qėllimin e femrave pėr tė fshehur moshėn e tyre, edhe pse kjo i duket budallallek.
Te jete e vertete valle?

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
JO Botoksit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: