Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Gati per “Sex and the City III”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Gati per “Sex and the City III”   5/2/2010, 17:31

Kim Cattrall ka konfirmuar se mund tė ketė edhe njė seri tė tretė tė filmit “Sex and the City”. Mesa duket katershja femerore me konsistente e dy dekadave te fundit, gje e rralle kjo per gjinine femerore, ka thene se per sa kohe ka histori interesante per te treguar do te jene perpara kameras.
53-vjeēarja ka folur per filmin e xhiruar ne kohe rekord i cili do te jete ne sallat e kinemave ne date 28 Maj.
- “Ishte fantastike. Mendoj se pėrderisa kemi diēka pėr tė treguar mund te vazhdojme gjate. Fansat me filmin e pare na treguan se kishin mall per ne, sepse e mbyllem serialin ne momentin e duhur per te lene pritshmeri te medha. Filmi i dyte eshte ndryshe nga i pari te con ne qytete ku ‘Sex-i’ nuk ka qene me pare. Ndaj mendoj se ka vend per filma te tjere”

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Gati per “Sex and the City III”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: