Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kengetarja endacake

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Kengetarja endacake   1/4/2010, 15:44

Shakira nuk mund te rrije dot ne nje vend. Puna qe ben e detyron ate te levize shpesh dhe kudo, dhe tani ajo e ka te pamundur te qendroje gjate ne nje vend edhe kur nuk ka pune.
Prej kohesh e fejuar me te pasurin Antonio de la Rua, edhe kur nuk ka angazhimet e profesionit ajo eshte gjitmone ne levizje per te ndihmuar njerezit, per te vizituar vendet e varfra… duke te dhene idene e nje endacakeje.
Madje per kete ka shkruar edhe nje kenge, qe ben pjese ne albumin e saj te ri ‘SheWolf’. ‘Gipsy’ (kuptohet cfare do te thote) tregon pikerisht per jeten e saj qe kur u largua nga familja.
“Unė udhėtoj vazhdimisht, gjė qė ėshtė e bukur, sepse shoh kultura dhe tradita tė ndryshme. Jam tamam si nje cigane, endacake” ka thėnė ujkonja.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kengetarja endacake
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: