Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 50 Cent skilipec.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: 50 Cent skilipec.   1/4/2010, 15:47

50 Cent eshte fotografuar 15 kg me i dobet. Nuk ka lidhje me mireqenien se sa me rolin e tij te trete te rendesishem ne filmin “Things Fall Apart”.
Renia ne peshe do te vazhdoje, ai duhet te humbe 30 kg nga pesha qe e kemi pare ne foto e video per te luajtur rolin e nje futbollisti amerikan i semure me kancer.
Xhirimet e “Things Fall Apart” do tė nisin ne Maj, keshtu qe koha, sic thote edhe menaxheri i ‘Qindarkes’, eshte e mjaftueshme. Angazhimet e tij kinematografike do ta lene 50 Cent per disa kohe larg skenave, sidoqofte ai nuk ka ndermend te vare mikrofonin ne gozhde.


_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
50 Cent skilipec.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: