Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Stefani: Sa do tė doja tė haja mė shumė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Stefani: Sa do tė doja tė haja mė shumė   9/3/2011, 03:31Janė tė shumtė yjet e Hollivudit, tė cilėt e kanė pasion punėn nė palestėr dhe operacionet plastike pėr t’u dukur sa mė mirė.

Megjithatė, nuk ėshtė ky rasti i kėngėtares Gwen Stefani, e cila ndihet me tė vėrtetė mjerane duke punuar pesė ditė nė javė mbi disa orė pėr tė ruajtur linjat e saj.

Nė njė intervistė televizive, tė dhėnė mbrėmė, ajo pėrshkroi si njė “vuajtje” luftėn e saj tė pėrditshme pėr tė ruajtur linjat.

Ajo shtoi se dėshironte tė hante shumė mė tepėr dhe ushqime qė i ndalohen, por nuk mundet t’a bėjė kėtė, pasi ėshtė pjesė e profesionit respektimi i linjave sa mė tėrheqėse.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Stefani: Sa do tė doja tė haja mė shumė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: