Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   28/12/2007, 00:40

Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   28/12/2007, 03:19

Per vajzat edhe djemt qe nuk jane te martuar edhe qe jane te ri ne mosh , eshte Normale , Po edhe per ata te moshuarit Nuk eshte keq , e kalojne Kohen edhe keshtu me rradh...
Sipas statistikave te fundit te Itali 70% te tradhtimeve Vijojn nga Interneti "Chat irc" .
Chati eshte nje loje shume e bukur edhe shume e embel,Por mund te jet edhe shume e rrezikshme.
Nje keshill Nga Une "Kujdes ju qe jeni ne martes Mos i lini bashkeshorten tuaj te rij shume ne chat sepse mund te ju shkaterohet jeta me leht se sa qe mund ta paramendoni .
Nga une AdmiraL

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   29/12/2007, 02:07

po valla un mendoj se chati osht nje semundje shume e shtir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   29/12/2007, 17:55

..Hehehheehhehehehe

Jo bre nuk eshte semundje .. pse mendon ashtu???
Un mendoj se eshte nje gje e mire .. sepse njeri e kalon kohen me te edhe ma e mira eshte qe faktikisht mundesh me mesu diqka prej asaj :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   31/12/2007, 17:34

uuu chatin e du shum kush ma shan i vdekt nona Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   31/12/2007, 17:40

un ta them te drejten ne fillim e kom dasht shum por tash ne kohrat e sodit se du hiq Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   1/1/2008, 18:05

Admin shkruajti:
un ta them te drejten ne fillim e kom dasht shum por tash ne kohrat e sodit se du hiq Crying or Very sad


Pse tash se don ? :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   2/1/2008, 03:52

oh mer nene Kush nuk e don me chatin , Admin ti cdo dit nga 24 ore rrin ne chat ... keshtu nuk e din ti e apapa

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   2/1/2008, 19:56

Hehheheheheh... Un jam rob i chatit :P :P :P :P
Veq tash pak ma radh e perdori.. se tash jam ba rob i Forumit lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Albulena
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 508
Age : 30
Location : Kosove
Job/hobbies : Studente
Humor : Familja moderne
Registration date : 15/12/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   3/1/2008, 14:32

skom koment
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   3/1/2008, 19:53

Hahahahaha BoraBardh tash je Robresh e te dyjave (Chatit-Forumit)

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   3/1/2008, 22:07

Hehheehehhe Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   4/1/2008, 04:22

BoraBardh se du se ne kohrat e lashta i kom lon trut qaty duke kqyr publikun edhe skom lon ni shkronj te ike perapa se ta shoh un Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   4/1/2008, 04:23

AdmiraL mos ba hajgare dajo un nat e dit en chat ncncncncnc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   4/1/2008, 21:46

Aha ... Admin .. ani a ke mbet me pasoja a qka??!!...

(hehehehehehe)

:P :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   4/1/2008, 23:10

Po ti mer Pse une a hehe Hajd tash te vjen turp ta pranosh por skam cfare te te bej . Realiteti duhet thkesuar ;)

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   5/1/2008, 18:05

BoraBardh aman qfar pasoaj mund mem mbet mu nga chati ,un veq e kom than mendimin tem .cao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   5/1/2008, 18:06

AdmiraL Ani ska gje masi thua ti ashtu ashtu edhe kom me e lon muabetin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   5/1/2008, 20:46

ok Shum mire Admin .. it was a joke What a Face
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   6/1/2008, 16:04

Admin u Derzove leht Hahahah

_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   3/2/2008, 06:06

ku ju kom o chatistaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   3/2/2008, 22:53

o Proff.. krejt si Justin Timberlake poma qon Mallin :D Hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   7/2/2008, 00:45

huhuhuhuhu po valla krejt si ai jom sikur nje nane te kemi :P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
Shqiptari
Member
Member
avatar

Male
Numri i postimeve : 53
Age : 43
Location : franc
Registration date : 22/11/2008

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   24/11/2008, 21:13

osht smundje e rrond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   3/12/2008, 01:23

lronclawbigun2008 shkruajti:
osht smundje e rrond

Pse mendon kshtu? .. Po nashta eshte per ata qe skan vet kontroll Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Chat-i ėshtė Sėmundje, Apo gjė ė Mirė ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Chati dhe Chatuesit :: Chati dhe Chatuesit-
Kėrce tek: