Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10022prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin574prej 26/11/2008, 04:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Albania.123.st650prej 13/3/2008, 01:51
Albania.123.st Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 17Admin1562prej 18/11/2007, 19:23
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1Shefqet Avdush Emini154prej 13/9/2018, 02:00
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Shefqet Avdush Emini68prej 25/3/2018, 08:33
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Shefqet Avdush Emini72prej 25/3/2018, 08:29
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Shefqet Avdush Emini64prej 25/3/2018, 08:23
Shefqet Avdush Emini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
34Albulena2169prej 21/1/2009, 21:12
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 13Albulena736prej 16/1/2009, 05:20
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
39AdmiraL2352prej 18/12/2008, 17:58
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6Bjonda1205prej 16/12/2008, 18:54
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riQuestion 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
81TheBest3071prej 6/12/2008, 02:05
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
57TheBest2195prej 2/11/2008, 05:44
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riUnhappy 11TheBest4279prej 2/11/2008, 05:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riCool 4TheBest1964prej 2/11/2008, 05:21
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 18TheBest3028prej 2/11/2008, 05:11
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 4, 5]
117TheBest4132prej 1/11/2008, 05:29
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
56TheBest9999prej 1/11/2008, 04:58
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riExclamation 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
58TheBest8338prej 1/11/2008, 04:32
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riThumbs up 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
33Bjonda4104prej 31/10/2008, 19:28
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
42Bjonda10002prej 31/10/2008, 06:39
Bjonda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riMesazh 18Albulena1430prej 21/10/2008, 16:50
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
38Albulena1734prej 21/10/2008, 16:27
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Albulena1976prej 21/10/2008, 16:05
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riCool 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 4, 5]
105TheBest4444prej 19/10/2008, 05:48
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
71TheBest3164prej 18/10/2008, 04:28
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 22TheBest1286prej 18/10/2008, 04:02
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 23TheBest3207prej 18/10/2008, 03:48
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riSmile 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
26TheBest9581prej 18/10/2008, 03:35
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLightbulb 15TheBest1388prej 18/10/2008, 03:22
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riThumbs up 8TheBest647prej 18/10/2008, 03:09
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riArrow 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 7, 8]
181TheBest5618prej 17/10/2008, 18:56
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 6, 7]
161Albulena10000prej 17/10/2008, 04:12
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 23Albulena2454prej 17/10/2008, 02:50
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Leonita683prej 5/10/2008, 16:10
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
78Leonita3417prej 5/10/2008, 16:03
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
35Leonita1657prej 4/10/2008, 22:48
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
51Leonita2191prej 12/9/2008, 23:08
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6Leonita599prej 31/5/2008, 23:23
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 24Admin1023prej 31/5/2008, 23:16
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 22Leonita1019prej 16/4/2008, 20:55
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
34Leonita1655prej 16/4/2008, 20:43
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
138Leonita7131prej 16/4/2008, 20:18
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
76Leonita2996prej 16/4/2008, 20:07
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, ... , 5, 6]
142Leonita5350prej 15/4/2008, 10:36
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
29Leonita1211prej 11/4/2008, 23:52
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 11Leonita633prej 11/4/2008, 23:41
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
47Leonita2016prej 11/4/2008, 23:39
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
47Leonita1926prej 6/4/2008, 12:37
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
26Leonita1229prej 6/4/2008, 12:09
Leonita Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 20Leonita1106prej 6/4/2008, 11:19
Leonita Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : 1, 2  NextMbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės