Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Shko tek faqja : Previous  1, 2
Asnjė mesazh i ri 0Admin489prej 25/9/2010, 15:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin394prej 25/9/2010, 15:13
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin514prej 25/9/2010, 15:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin709prej 25/9/2010, 15:07
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin465prej 25/9/2010, 15:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin396prej 25/9/2010, 14:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin437prej 25/9/2010, 14:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin382prej 25/9/2010, 14:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin493prej 25/9/2010, 14:45
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin578prej 25/9/2010, 14:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin510prej 25/9/2010, 14:39
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin394prej 25/9/2010, 14:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin508prej 25/9/2010, 14:33
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin319prej 25/9/2010, 14:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin336prej 25/9/2010, 14:28
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin312prej 25/9/2010, 14:26
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin385prej 25/9/2010, 03:08
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin520prej 25/9/2010, 03:01
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin435prej 25/9/2010, 02:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin522prej 25/9/2010, 02:51
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin482prej 25/9/2010, 02:47
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin354prej 25/9/2010, 02:44
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin447prej 25/9/2010, 02:41
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin468prej 25/9/2010, 02:36
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin490prej 25/9/2010, 02:29
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin408prej 25/9/2010, 02:16
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin415prej 25/9/2010, 02:14
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin393prej 25/9/2010, 02:10
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin401prej 25/9/2010, 02:06
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin415prej 25/9/2010, 02:02
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin407prej 25/9/2010, 01:59
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin417prej 25/9/2010, 01:56
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin645prej 25/9/2010, 01:53
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin425prej 25/9/2010, 01:48
Admin Shiko mesazhin e fundit
 Shko tek faqja : Previous  1, 2Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės