Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rihanna: Koncerte pėr fėmijė tė hendikepuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Rihanna: Koncerte pėr fėmijė tė hendikepuar   29/3/2008, 14:59

Rihanna i ka dhėnė mbėshtetje tė fuqishme fondacionit “Believe Fundation”, pėr tė grumbulluar mjete financiare, qė do ti ndihmonin fėmijėt e hendikepuar.
Organizata e kėngėtares do tė ndihmoj fėmijėt, veēanėrisht nė aspektin shėndetėsor e deri te furnizimi me mjete shkollore. Rihanna do tė zhvilloj njė numėr tė konsiderueshėm tė koncerteve, nė mėnyrė qė tė tėrheq vėmendjen e publikut, qė fėmijėve tu mundėsoj ndihmėn e synuar.
Turneu “ A Girl’s Night Out”, filloi tė mėrkurėn mbrėma nė Chicago dhe Illinois, ndėrsa sonte (28 mars 08) koncerti do tė vazhdoj nė San Francisco, dhe pėrfundon mė 9 prill edhe nė New York.
“Kur isha fėmijė, dhe kam parė nė ekranet televizive se si fėmijėt vuajnė, kamė thėnė se nė tė ardhmen do tu ndihmoj atyre. Pas njė kohe tė shkurtė isha nė pozitė pėr ti ndihmuar njerėzit dhe tani kėtė po e bėjė”, ka deklaruar ylli i kėngės “Take A Bow”. Ajo po ashtu ka thėnė se para disa kohėve kishe filluar tė vizitoj shtėpitė e shėndetit ku ndodheshin fėmijėt me nevoja, dhe se nga ajo kohė kėngėtarja dėshiron vetėm tė ndihmoj, duke u munduar tu dhuroj atyre njė buzėqeshje, e gjithashtu edhe njė ditė mė tė lumtur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Rihanna: Koncerte pėr fėmijė tė hendikepuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: