Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Paris Hilton me klub nate nė shtėpinė e saj

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Paris Hilton me klub nate nė shtėpinė e saj   31/3/2008, 13:40

Nė bodrum tė shtėpisė sė saj luksoze nė Beverly Hills, e cila ka njė vlerė prej 3 milionė dollarė, Parsi do tė bėjė njė klub, i cili do tė ketė vend pėr mė se 200 vetė.
Ky klub do tė rregullohet sipas idesė sė Parisit, ku gjithēka do tė jetė me ngjyrė ari me orendi tė zeza. Paris ka bėrė mend qė ky bar tė jetė ekskluzivisht pėr VIP-a.
Ky klub do tė rregullohet sipas idesė sė Parisit, ku gjithēka do tė jetė me ngjyrė ari me orendi tė zeza. Paris ka bėrė mend qė ky bar tė jetė ekskluzivisht pėr VIP-a.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Paris Hilton me klub nate nė shtėpinė e saj
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: