Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lindsay Lohan me mamane e saj ne show tv

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Lindsay Lohan me mamane e saj ne show tv   7/4/2008, 18:15

Lindsay Lohan ka bere dicka qe deri sot nuk e kishte ber askush dhe me se paku ajo vet. Ka marr mamane e saj ne nje show televizive, pikerisht Dina Lohan. Ajo ka folur shum per ate ne TV show. Kamerat i kane ndjekur kete familje aktoresh ne te cilet ka marr pjese edhe femija Ali 14 vjecar dhe Cody 11 vjecar.
Askush nuk ka mund ta besoje kete sa me ne fund njerezit dhe pjesemarrsit e New York Post i kane pyetur edhe ao, a i besoni kesja qka shihni... Dhe natyrisht se po pasi ato nuk kane qene ne enderr por vetem ne realitet te mire.Ne fakt nena e saj Dina Lohan nuk eshte mesuar ta jetoje jeten e bijes se saj qe ajo jeton, sepse nuk eshte mesuar te dal para kamerave me se paku te flas para kamerave. Kurse perkundrejt kesaj Lindsay Lohan eshte mesuar pasi ajo prej ne vegjeli ka hyre ne skenen e aktrimit dhe as nuk i vjen qudi pasi e ka kete si secili nga njerezit qe nuk mund te jetoje pa frym, keshtu dhe ajo pa kamera dhe skena nuk mund te jettoje. Me se paku te jetoje pa duartrokitjet, mikpritjet e fansave te saj qe gjithkund e adhurojne dhe e perkrahin ne suksesin e saj te madh.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Lindsay Lohan me mamane e saj ne show tv
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: