Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lindsay Lohan akuzohet nga truproja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Lindsay Lohan akuzohet nga truproja   9/4/2008, 18:39

Aktorja Lindsay Lohan ėshtė akuzuar pėr 50 mijė euro mospagesė nga ish truproja, i cili thotė se aktorja kurrė nuk i ka paguar shėrbimet e tij tė kujdesit.
David Kim, ka bėrė tė ditur se ishte pajtuar tė shėrbejė me qira pėr aktoren si roje personale pėr njė shumė prej 4 mijė dollarėsh nė javė, pėr shėrbim 24 orėsh, por kurrė nuk i ka marrė kėta para.

Kim ka thėnė se kontrata mes tyre ka pėrfshirė periudhėn 13 tetor, 2006, dhe 10 mars, 2007, dhe se Lohan i ka atij tė papaguara njė shumė prej mė shumė se 55 mijė euro pėr pagėn si dhe njė dėm tė shkaktuar me veturė qė kap vlerėn afro 1.500 dollarė.

“Nuk jam i informuar pėr atė truproje. Unė as qė kam dėgjuar pėr atė person”, ka qenė pėrgjigja e zėdhėnėsit tė Lohanit.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Lindsay Lohan akuzohet nga truproja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: