Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Linkin Park dhe Avril Lavigne bashke ne duet

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
Leonita

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Linkin Park dhe Avril Lavigne bashke ne duet   11/4/2008, 22:18

Linkin Park, pritet qė tė bashkėpunojė me Avril Lavigne nė njė kėngė qė ėshtė kėnduar nga Bon Jovi. B.Jovi qė ėshtė shok i mirė njė kohėsisht edhe mėsues pėr grupin Linkin Park, ka dhėnė lejen pėr ta kėnduar kėngėn e tij pasi jo vetėm qė emri i vetė bėhet i populluar, por pėr kėtė pritet qė tė fitojė edhe ndonjė shpėrblim cmimi nga Linkin Park dhe Avril Lavigne.
Linkin Park shprehin vehten tė gėzuar qė e kanė shokė njė kėngtar kaq tė njohur dhe tė suksesshėm.Kjo nuk ėshtė e gjitha pėr lajmet e fundit tė Linkin Park, pasi grupi vendosi qė tė shpėrngulet nga Hollywoodi nė Beverly Hills, ku kanė parė njė shtėpi shumė tė pėrshtatshme gjatė turnejeve tė tyre.Pėr lajme tė tjera do presim tė shohim se qka do tė ndodh me planet e kėtij grupi.


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Linkin Park dhe Avril Lavigne bashke ne duet
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Arti dhe Kultura :: Muzika nėpėr Botė-
Kėrce tek: