Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Ndahen Soni dhe Flori?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Ndahen Soni dhe Flori?   11/5/2008, 02:58

Dyshja e famshme e muzikės shqiptare, Soni Malaj dhe Flori Mumajesi, sipas thashethemeve tė fundit, thuhet se janė ndarė.
Siē ka pėrcjell Albaniac.com, burime tė afėrta me ēiftin kanė zbuluar se ata kanė i thėnė lamtumirė njėri tjetrit, megjithėse lajmi ende nuk ėshtė konfirmuar as nga Flori e as nga Soni.

Qė tė dy kanė pasur njė karrierė mjaft tė suksesshme viteve tė fundit, me Sonin qė ka bėrė bum me njė varg hitesh, si dhe me Florin tė koncentruar kryesisht nė produksion.

Nė edicionin e fundit tė festivalit tė famshėm “Kėnga Magjike”, ata u paraqitėn me kėngėn e pėrbashkėt “Fluturimi 3470”, me tė cilin u renditėn nė pozitėn e dytė, pas fitueses Aurela Gaēe


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Ndahen Soni dhe Flori?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: