Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Adelina, turne nė Shqipėri dhe Mal tė Zi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Adelina, turne nė Shqipėri dhe Mal tė Zi   13/9/2008, 14:47

Edhe pse ende nuk ėshtė bėrė e njohur pėr publik, kėngėtarja e famshme kosovare, Adelina Ismajli duket se ka filluar njė turne promovues tė albumit dhe video-klipit tė saj mė tė fundit nėpėr Shqipėri.
Kėngėtarja seksipile nga Kosova promovimin e saj tė parė e ka bėrė nė emisionin televiziv, Big Brother Albania, ku shumė mė vėshtirėsi ėshtė njohur nga banorėt e shtėpisė.
Kėngėtarja pritet qė tė bėj edhe njė turne koncertesh nėpėr vendet bregdetare tė Shqipėrisė, ndėrkaq burime tė telegrafi.com kanė thėnė se ajo do tė udhėtoj edhe nė Ulqin tė Malit tė Zi, ku edhe atje do tė mbaj koncerte promovuese tė albumit tė saj mė tė ri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Adelina, turne nė Shqipėri dhe Mal tė Zi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: