Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Kuvendi i Shqipėrisė, pritet tė mblidhet pėr seancėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
TheBest

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 31
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Kuvendi i Shqipėrisė, pritet tė mblidhet pėr seancėn   28/11/2008, 02:54

Kuvendi i Shqipėrisė, pritet tė mblidhet nė kėto ēaste, pėr seancėn plenare tė rradhės. Krahas diskutimit rreth ēėshtjeve, jashtė rendit tė ditės, ėshtė edhe shqyrtimi e votimi nen pėr nėn i projektbuxhetit tė 2009-ės. Drafti u miratua nė parim, mbrėmjen e tė hėnės, pasi mė parė u zhvillua njė seancė maratonė diskutimesh, e cila zgjati deri nė orėt e para tė mėngjesit tė datės 21 nėntor. Shumica e cilėsoi buxhetin me vlerė rreth 5 miliard dollarė, mė tė madhin nė historinė e vendit, ndėrsa opozita e kundėrshtoi. Tė martėn, grupi parlamentar socialist paraqiti propozimet alternative, lidhur me projektin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Kuvendi i Shqipėrisė, pritet tė mblidhet pėr seancėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Politika-
Kėrce tek: