Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Angelina Jolie: Teknikisht jam e lirė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Angelina Jolie: Teknikisht jam e lirė   9/12/2008, 19:38

Angelina Jolie thotė se ajo “teknikisht” ėshtė njė “femėr e lirė”, pasi ende nuk ėshtė e martuar me partnerin e saj Brad Pitt.


Superylli i Hollywoodit, e cila ėshtė duke rritur gjashtė fėmijė me yllin filmit “Fight Club, thotė se dyshja mund tė martohen me qėllim tė adoptojnė edhe njė fėmijė tjetėr, pasi bashkėjetesa mund ta bėjė adoptimin edhe mė tė vėshtirė.

“Brad dhe unė nuk jemi tė martuar, andaj teknikisht si femėr e lirė, ka shumė vende nga tė cilat nuk mund tė adoptoj. Dhe teknikisht si mashkull i lirė, shumica e vendeve nuk do t’i lejonin Bradit tė adoptojė”, ka thėnė Jolie.

“Brad dhe unė pėrpiqemi t’i balancojmė jetėt tona, andaj ne jemi kėtu pėr fėmijėt tanė dhe po ashtu pėrpiqemi tė plotėsojmė detyrimet si njerėz”, ka shtuar bukuroshja.


Angelina Jolie
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Angelina Jolie: Teknikisht jam e lirė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: