Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 DVD-ja “Dark Knight” ka thyer rekordin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: DVD-ja “Dark Knight” ka thyer rekordin   12/12/2008, 19:27

“The Dark Knight” ka thyer rekord tė ri pasi shitja e DVD-sė ka arritur po thuajse 3 milionė kopje nė SHBA, Kanada dhe Britani, tre ditė pas lėshimit nė shitje.Filmi mbi Batmanin, ku luajnė Christian Bale dhe i ndjeri Heath Ledger, filloi paraqitjet nė kinema nė muajin korrik, dhe ka mbledhur mė shumė se 996 milionė dollarė.

Pronarėt e studios Warner kanė zbuluar sė fundi se planifikojnė ta rilėshojnė filmin nė SHBA qė nga 23 janari, njė ditė pas zbulimit tė nominimeve pėr ēmimin Oskar. Rilėshimi pritet ta ēojė fitimin nė mbi 1 miliardė dollarė.
Heath Ledger nė filmin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
DVD-ja “Dark Knight” ka thyer rekordin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: