Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Del Toro i shqetėsuar pėr filmin e Che Guevaras

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Del Toro i shqetėsuar pėr filmin e Che Guevaras   14/12/2008, 21:55

Gjatė xhirimit tė filmit "Che", aktori Benicio Del Toro ka qenė i frikėsuar se filmi mund tė dėshtojė totalisht.Aktori me prejardhje portorikane ka qenė i bindur se roli i tij nė portretizimin e komandantit revolucionar Che Guevara, dhe realizimi i filmit nė pėrgjithėsi ishte njė punė e cila vėshtirė se do tė pėrfundonte mbarė.

“Jam shumė i kėnaqur me realizimin e filmit. Nė njė moment kam menduar se do tė ishte njė dėshtim i madh dhe nuk do tė bėhej kurrė ky film”, ka thėnė Del Toro, i cili veē rolit kryesor ėshtė edhe producent i filmit.
Benicio Del Toro
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Del Toro i shqetėsuar pėr filmin e Che Guevaras
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: