Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Shtėpia publike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Shtėpia publike   15/11/2007, 19:25

Shtėpia publike

Ėshtė i vetmi vend pėr myshteri
Ku nuk t'lanė me hy veresi
Nė kėtė shtėpi tė gjallė
Nuk ke nevojė pėr fjalė
Vetėm kėshtu mbahet i fortė
Zanati mė I vjetėr nė botė
Kėtu ka tolerancė ndėretnike
Dhe zbuten ndjenjat patriotike
Ka edhe njerzė me kulturė
Qė vijnė vetėm pėr njė turrė
Ka edhe myshteri qė jetojnė nga kolica
Qė kėtu presin n'gaēica
Dhe shkrihen ndėr cica
Ata qė porisitin vetėm njė orė
Sė pari i mshojnė n'dorė
Dhe paguajnė me pare t'thata
Njerzė me krevata, sakata Rromantik, anemik,
Puntorė tė fakultetit filozofik Kullera, shfercera,shofera
Tė gjithė i presin te dera
Laviret pa brus-halltera
Nga rrusia, Moldavia Ēekija, Sllovakia
Kurse ato nga Verona
Ti kompleksojnė edhe kurrvat tona
Ata qė kan shije tė hollė
I zgjedhin rrospijat me shkollė
Nuk ka asgjė tė keqe
Nese sheh burra me musteqe
Hajvana, vejana,politikana
Gjynah tė lindur nga nana T
tė gjithė I bashkon kjo "qihane"
Pate apo nuk pate dane
Kėtu nuk vuajnė nga xhelozia
Dhe nuk ka vend dashuria
Ėshtė si njė parajsė e trilluar
Pėr njerzit e dėshtuar
eqarė, guxharė,govedarė
Njerz pa kurrfar morali
Qė dirigjohen nga ka..
Pra nė kėtė shtėpi "prrallore"
Tė qullur nga spermat dy gjinore
Mundesh edhe diēka me pi, pa ID
Shėrbimi ėshtė madhėshtorė
Kur pret nga dy tri orė
Dhe paguan me parė n'dorė
Mirpo ka edhe njerzė tė traumatizuar
Qė s'mund tė rrinė ngujuar
Dhe kur s'ju zihet veni ven
Mund tė futen edhe pa ren
Askush nuk ua zen pėr t'madhe
Ka sa tė duash sllave
Qė presin mardhėnjet seksuale
A ėshtė kjo punė e udhės
Pėr shoqėrinė tonė tė pasluftės
Ku kemi aq shumė pėr spitale
Njerzė me raste mentale
Qė thonė se ėshtė demokratike
Tė hapen shtėpitė publike
Ndoshta njė ditė si befasi
Do ta kemi shtėpinė publike kojshi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
Shtėpia publike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Argėtim dhe Zbavitje :: Humori-
Kėrce tek: