Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 Lajmėrim & Ngjitės  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riYoutube 4Admin10020prej 13/4/2011, 04:18
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0Admin624prej 26/11/2008, 04:04
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 6Admin1041prej 8/1/2008, 13:30
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
25Admin9999prej 17/1/2011, 06:18
Albulena Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 10saranda1895prej 20/7/2010, 15:43
TheBest Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0saranda945prej 9/6/2010, 22:35
saranda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 10BoraBardh10009prej 9/6/2010, 15:49
saranda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4AdmiraL2554prej 29/6/2009, 13:45
Odise Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riTalking 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
40BoraBardh2583prej 10/2/2009, 01:06
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 2BoraBardh1160prej 3/12/2008, 01:13
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 11BoraBardh1000prej 3/12/2008, 01:11
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 1AdmiraL854prej 24/11/2008, 21:27
Shqiptari Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0BoraBardh773prej 21/3/2008, 16:25
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3]
52Admin5245prej 19/3/2008, 17:32
BoraBardh Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 4Admin917prej 27/1/2008, 14:03
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 3Admin1276prej 26/1/2008, 16:11
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2]
31Admin4142prej 18/11/2007, 12:52
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 
[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2, 3, 4]
75Admin10012prej 18/11/2007, 04:43
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 23Admin4058prej 18/11/2007, 03:55
Admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL767prej 15/11/2007, 19:27
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri 0AdmiraL1346prej 15/11/2007, 19:25
AdmiraL Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės