Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 50 Cent fton shokun Jim Carrey

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: 50 Cent fton shokun Jim Carrey   27/1/2009, 16:04

50 ka ftuar nė njė koncert tė tijin komikun Jim Carrey me rastin e ditelindjes se ketij te fundit.
Tė shtunėn e kaluar, Carrey mbushi plot 47 vjet, ndėrsa 50 Cent e ka nderuar duke i kenduar, jo Happy Birthday, por dicka te ngjashme alla hip-hop.
“New York Daily News” njofton se Carrey sė bashku me tė dashurėn e tij, Jenny McCarthy, eshte kenaqur shume nga kjo surprize.
50 Cent dhe Carrey kane kenduar bashke kengen 'In da Club'
Go go go Shorty It's your Birthday.
100 vjec per Jim-in

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
50 Cent fton shokun Jim Carrey
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: