Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Albade.com


 
PortalPortal  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Latest imagesLatest images  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

 

 Barton: Nuk jam lesbike

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
BoraBardh


Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 37
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

Barton: Nuk jam lesbike Empty
MesazhTitulli: Barton: Nuk jam lesbike   Barton: Nuk jam lesbike Icon_minitime29/1/2009, 18:55

Mischa Barton ka qeshur me spekulimet se ajo ėshtė duke shijuar lidhjen lesbike me modelen Irina Lazareanu, pasi tė hėnėn ato ishin fotografuar duke u puthur.

Ylli i dramės televizive “The O.C.” ka nxitur spekulime nė faqet e internetit pėr ‘thashetheme’, pasi nė disa fotografi tė bėra pėr ditėlindje, shihet aktorja duke u puthur nė buzė me bukuroshen rumune.

“Besoj se shumica nga ju i kanė parė fotografitė e ndejės pėr ditėlindjen time tė 23-tė, ku unė puthem me njė vajzė. Dėshiroj tė sqaroj se puthja ka qenė pjesė e njė loje qė ishim duke luajtur dhe ėshtė keqinterpretuar. Vajza nė fotografi ėshtė njė mike e imja e afėrt, Irina, e cila punon si modele nė Paris”, ka shpjeguar aktorja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barton: Nuk jam lesbike
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Arrestohet aktorja Mischa Barton

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: