Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Simon Cowell-it i mungon dashuria ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Simon Cowell-it i mungon dashuria ?   31/1/2009, 14:24

Aktorja ka thene se dadhuria e saj eshte e ftohte. 36 vjecarja Simon Cowell ka fol shum ne nje program televiziv, per dashurine e saj. Kryesisht ka permend edhe emrin e Mr Nasty.
Nese ajo ishte femra me fat keqe qe kemi pa ndonjeher ne nuk mund te themi se a ka ndonje njeri me te lumtur ne bote prej saj pasi ne te vertet eshte nje her me fat te madh qe eshte aktore, e bukur dhe e pasur mbi te gjitha, gje qe te gjithe ne kete bote sidomos qeniet egoiste e kerkojne kete.
Pe rketo gjera e ka keshilluar Piers morgan te ciles i ka ber shume keshilla mire po ndoshta per Simonin jane te kota keto fjale. Te gjithe keshilltaret si Amanda dhe Piers kane patur keshilla te njejta po thuaj se te ngjajshme.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Simon Cowell-it i mungon dashuria ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: