Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Elvana me videoklip dhe ueb-faqe

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Elvana me videoklip dhe ueb-faqe   16/2/2009, 20:01

Hit-kėngėtarja nga Shqipėria, Elvana Gjata, sė shpejti do tė lansojė njė videoklip tė ri. Pėrveē klipit, Elvana do tė hapė edhe faqen e saj tė internetit pėr t’i informuar fansat nė lidhje me aktivitetet e saja.Revista “Albaniac” njofton se javėn e kaluar Elvana ka qenė nė Kosovė pėr tė realizuar spotin e ri.

I njėjti burim pohon se kėngėtarja e hitit “Vetes” shumė shpejt do tė lansojė edhe ueb-faqen e saj zyrtare nė internet pėr tė qenė mė afėr fansave me informacionet pėr performancat dhe aktivitetin e saj muzikor.


Elvana Gjata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Elvana me videoklip dhe ueb-faqe
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: