Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Vajzat Bond bashkohen nё komedi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: Vajzat Bond bashkohen nё komedi   18/2/2009, 19:36

Ish-aktoret e filmave James Bond, Jane Seymour dhe Denise Richards, janė bashkuar pёr tё realizuar njё komedi tё re.
Dy aktoret do tё paraqiten nё “Freeloaders”, ku Richards do tё luajё vetveten dhe Seymour njё personalitet tё pasur tё Hollwyoodit.

Richards luajti tё dashurёn e agjentit 007, Christmas Jones, nё filmin filmin “The World Is Not Enough”, krahas Pierse Brosnan, derisa Seymour ishte Solitaire nё filmin e Roger Moore, atё tё vitit 1973, “Live & Let Die”.

Dyshja po ashtu kanё edhe diēka tё pёrbashkёt. Richards ka nėnshkruar tё jetё pjesё e sezonit tё ardhshėm tё garės “Dancing With The Stars”, njё shou pjesё e tё cilit dikur kishte qenё edhe Seymour.

Denise Richards
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vajzat Bond bashkohen nё komedi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: