Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Megan Fox, me e mira e filmave fantastiko-shkencore

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Megan Fox, me e mira e filmave fantastiko-shkencore   20/2/2009, 01:42

Protagonistja e "Transformers" Megan Fox eshte vleresuar si aktorja me seksi e filmave fantastiko-shkencore.
Sipas nje sondazhi te Msn Movies, Fox ka marre 33 % te votave ne rreth 60 mije votues, duke lene pas emra te medhej si Halle Berry e Natalie Portman. Berry ka arritur te marre vetem 26 % te votave per interpretimin e saj ne “X-Man”, ndersa Milla Jovovich mban shkallen me te ulet te podiumit me filmin “Elementi i peste”.
Rezultat zhgenjyes per Natalie Portman dhe Carrie Fisher, te dyja protagoniste ne sagen “Lufta e Yjeve”. Sipas shefit te seksionit te kinemase ne Msn, Ed Holden, filmat fantastiko-shkencore dallohen per pjesemarrjen e femrave seksi, duke ngjallur edhe interesin e publikut.
"Transformers" doli ne kinema vetem 2 vjet me pare dhe fale ketij filmi, Megan Fox u kthye ne nje ikone te vertete te Hollywood-it.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Megan Fox, me e mira e filmave fantastiko-shkencore
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: