Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Jackson 5 do kujtohen me nje qender ne Nigeri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Jackson 5 do kujtohen me nje qender ne Nigeri   20/2/2009, 01:44

“Jackson 5” kane planifikuar ndertimin e nje qendre qe kushton 3.400 milione dollare ne Nigeri, pikerisht ne nje vend, qe perdorej dikur per mbajtjen e sklleverve.
Marlon Jackson, vellai i Michael, kerkon te nderoje kujtimin e grupit me nje strukture, qe do te perfshije hapesira per koncerte, kazino, fusha golfi dhe nje pjese hapesire per kujtimet.
Ky projekt do te hapte 150 mije vende pune, por ka hasur ne diskutime per vendin e zgjedhur per ndertimin. “Do te kete hapesire edhe per te kujtuar trajtimin e sklleverve, madje turistet amerikane do te jene te detyruar t’i kujtojne”, tha Marlon Jackson.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jackson 5 do kujtohen me nje qender ne Nigeri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: