Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Beyonce ne qiellin e gjashte.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Beyonce ne qiellin e gjashte.   5/2/2010, 17:32

Jane mbajtur te dielen ne mbremje ne Staples Center, L.A, Grammy Awards ne edicionin e 52. Dhe favoritja kryesore: Beyonce eshte shpallur mbreteresha e mbremjes duke marre 6 nga statujat e te ashtuquajturave Oscar-ve te muzikes. Ajo ka rrembyer edhe cmimin me te rendesishem: Artisti i Vitit.


Shfaqja filloi me nje duet te Lady Gaga e Elton John dhe kulmoi me nje tribut ne 3d ne kujtim te Michael Jackson me zerin e Celine Dion, Carrie Underwood, Jennifer Hudson, Smokey Robinson dhe Usher. Nderkohe cmimin per Albumin me te mire te vitit e moren ‘Kings of Leon’

Taylor Swift, zbulimi ‘country’ i vitit 2009, nje prej artisteve me te vleresuara ka arritur te marre kater statuja Grammy.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Beyonce ne qiellin e gjashte.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: