Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Pema duhanpirėse. Zbulohet nė Kinė njė shaka e natyrės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bjonda
Senior Member
Senior Member


Numri i postimeve : 331
Registration date : 19/11/2007

MesazhTitulli: Pema duhanpirėse. Zbulohet nė Kinė njė shaka e natyrės   20/2/2010, 19:44

Misteri: Eshte peme apo njeri? Sipas formave te saj duken dy sy dhe nje goje ne te cilen duket sikur mbahet nje cigare. Per kete eshte quajtur edhe Pema Duhanpirese. Kjo peme eshte zbuluar ne Kine, dhe sipas Agjencise Kika Press, qe ka publikuar fotot qe po bejne xhiron e botes, levorja e pemes duket sikur ka krijuar nje fytyre njeriu te vertete. Bima e pazakonte duket sikur ka fytyren e nje duhanpiresi te gdhendur ne trungun e saj.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TheBest
Moderator
Moderator
avatar

Male
Numri i postimeve : 4519
Age : 30
Location : Deutschland
Job/hobbies : Fraer
Humor : Filmat qesharake
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: Re: Pema duhanpirėse. Zbulohet nė Kinė njė shaka e natyrės   21/2/2010, 22:51

hahah qfar Peme duhanpirese, bravo Bjnda se vertet jane kuriozitete interesante.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albade.com
 
Pema duhanpirėse. Zbulohet nė Kinė njė shaka e natyrės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Tė ndryshme :: Kuriozitete-
Kėrce tek: