Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 50 Cent: Jam i varur nga suksesi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
BoraBardh
Senior Member
Senior Member
avatar

Female
Numri i postimeve : 1399
Age : 32
Location : Kosova
Job/hobbies : ??
Humor : ??
Registration date : 12/12/2007

MesazhTitulli: 50 Cent: Jam i varur nga suksesi   12/12/2008, 19:21

Reperi 50 Cent thotė se ai ėshtė i varur nga dėshira pėr tė arritur sukses dhe pėr t’u bėrė mogul i muzikės.


Hitbėrėsi i kėngės “In Da Club” ka treguar aftėsitė e tija nė kėndim, aktrim, krijimin e linjės sė modės, pjesėmarrjen nė video-lojėra, madje ka edhe pijen e vetė vitaminoze.

“Kam pasur shumė sukses dhe planifikoj tė kem edhe mė shumė. Ndjej se pėrparoj nė punė, dhe tė jem i sinqertė unė jam njė i varur nga suksesi. Po tė ekzistonte ndonjė qendėr rehabilitimi pėr tė varurit nga suksesi, unė do tė pėrfundoja aty”, ka thėnė reperi.


50 Cent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
50 Cent: Jam i varur nga suksesi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: