Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Rihanna, ende e dashuruar me Chris Brown

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Leonita
Administrator
Administrator
avatar

Female
Numri i postimeve : 2988
Location : United Kingdom
Registration date : 30/03/2008

MesazhTitulli: Rihanna, ende e dashuruar me Chris Brown   20/2/2009, 01:22

Pavaresisht se i fejuari Chris Brown e ka masakruar me grushta ne mbremjen e 8 shkurtit, Rihanna mendon ende per te.
Prinderit e kengetares kane konfirmuar se lidhja mes tyre ka marre fund, por zera te ndryshem thone te kunderten. Sipas revistes “Star” qe citon burime te sigurta, kengetarja po pret me padurim te perqafohet me Brown.
“E do akoma. Rihanna po reflekton per situaten dhe kerkon qe Chris te kuptoje se cfare veprimi ka bere. Hapi i ardhshem do jete vendimi qe do marre ne lidhje me kete ceshtje”, shprehet burimi anonim.
Stafi i kengetares nuk ka bere asnje koment ne lidhje me kete deklarate, por pritet qe ditet ne vazhdim kengetarja e “Umbrella” te marre nje vendim, i cili mund te jete edhe pozitiv, pavaresisht se kengetarja i ka ende ne fytyre shenjat e dhunes.

_________________
The man can do, or the man can't do...!

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Rihanna, ende e dashuruar me Chris Brown
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: