Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 Lady GaGa kunder policeve.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Admin
Administrator
Administrator
avatar

Male
Numri i postimeve : 3223
Age : 32
Location : I Don't now
Job/hobbies : I Don't now
Humor : I Don't now
Registration date : 12/11/2007

MesazhTitulli: Lady GaGa kunder policeve.   6/5/2009, 15:45

Lady GaGa ne konflikt me policėt. Dhe jo police do si do, por ata rus. Ngjarja ka ndodhur kur ajo ka vizituar Mosken per nje koncert.
Kėngėtarja ėshtė ndaluar pasi ishte veshur nė mėnyrė ‘ekstreme’ ndersa ishte duke ecur ne Moske.

“Ata u pėrpoqėn tė mė arrestojnė nė Rusi, pėr shkak se veshjes”, shkruan nderkaq kėngėtarja nė faqen e saj nė internet.

Ky nuk eshte rasti i pare kur Lady GaGa krijon ‘skandale’ te ketij lloji. Perpara pak kohesh dicka e ngjashme ndodhi ne Chicago kur ajo u ndalua per ‘ekspozim’ te tepert.

Per ca njerez kufiri eshte tjeter kund

* Ne Foto, Lady GaGa dhe veshja e saj ne rruge. Eshte vajza e mesit.


_________________
See I will Always Love the Reds so much We are the team nobody else can touch - Manchester RULE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://albania.123.st
 
Lady GaGa kunder policeve.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: