Albade.com
Pėrshendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma nė faqen tonė, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund tė identifikoheni qė tė merrni pjesė nė
diskutimet dhe temat e shumta tė forumit tonė.

- Nė qoftė se ende nuk keni njė Llogari personale nė forumin tonė, mund ta hapni njė tė tillė duke u Regjistruar
-Regjistrimi ėshtė falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kėnaqėsi:
Staffi i Forumit Albania Server Forum

Vizitor tė nderuar dhe tė rrespektuar nėse dėshironi qė pop login tė mos shfaqet klikoni butonin DO NOT DISPLAY AGAIN
Albade.com


 
PortalPortal  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  RegjistrohuRegjistrohu  ForumForum  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  KėrkoKėrko  identifikimiidentifikimi  
Mirė se vini nė forumin "www.Albania.123.st". Ju dėshirojm argėtim tė kėndshėm, kaloni sa mė mirė nė mesin tonė.

Share | 
 

 E shthurura Madonna.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
AdmiraL
Webmaster
Webmaster
avatar

Male
Numri i postimeve : 1914
Age : 98
Location : World
Job/hobbies : Basketball
Humor : Mr Bean
Registration date : 13/11/2007

MesazhTitulli: E shthurura Madonna.   11/10/2009, 05:11

Madonna rrefehet per braktisjen e Anglise se
saj. Gjithcka lindi pas divorcit nga Guy Ritchie, atehere kur njerezit
neper rruge shpesh here i therrisnin ‘Madge’ gje qe se bente te ndjehej
mire. Ajo ka pohuar se nuk i pelqejne moshataret e saj, preferon me
teper djelmoshat, te cilet e argetojne me shume; e kuptoni vete se ne
c’aspekt.

"Te rinjte jane me aventuriere. Burrat e moshes sime? Jane te shendoshe
dhe mezi levizin", thote Madonna duke qeshur, e cila me letra eshte 51
vjec, edhe pse tregon vite me e re.

"Nuk jam gjithnje e lumtur kur shoh veten ne pasqyre. Sa me shume e
shoh, aq me teper me behet palester” pergjigjet ajo, kur e pyesin se a
eshte e lumtur me assetin fizik.
Kur thote edhe kjo qe nuk eshte e kenaqur.


_________________
*AdmiraL* and «Hollywood»® - the World is MinE...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://AdmiralhackeR.hi5.com
 
E shthurura Madonna.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Albade.com :: Shtypi dhe Politika :: Show Biz-
Kėrce tek: